KONST / Litografier / Färglitografi 13864141
nr 1386 4141
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 37/75. Motivet: 48x39cm, yttermått inklusive ram: 72x52cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:37:38
25/2 23:07:04
700 kr
7/3 09:47:27
22 mar
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd